Forum

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe?
Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (4-06-2016, 21:44)

Witam! Tak jak w pytaniu. Jestem zielona na temat tego programu. Chcę nauczyć się to robić, ale chcę dobry program do wtapiania napisów w wideo na stałe. Ale taki, który nie zepsuje mi jakości wideo po konwersacji. No i chcę żeby był albo w mp4 albo w mkv. Widzę,że musicie jakiś znać, bo macie stronę z openingami i endingami z napisami. A i jeszcze jedno, mój system to Windows XP (SP3), i dobrze żeby był łatwy w obsłudze. Może być po angielsku, ale żeby był łatwy do obsługi. Będę wdzięczna za pomoc. Wszędzie szukałam po przez google, ale znajdowałam same gówna. Albo tak psuł jakość wideo, że nie dało się oglądać, albo przerabiał moje napisy, na takie jakie ja nie zrobiłam i nie ustawiałam. Dlatego proszę o pomoc! Na animesub nikt nie chce pomóc! Może wy pomożecie? Plissssss!

Nalapl3
Początkujący
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (5-06-2016, 0:01)

Nie pomożemy.

bigdo
Administrator
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (5-06-2016, 11:48)

Nasze metody są unikalne i niepowtarzalne. Jeżeli chcesz je poznać, musisz zapłacić tysiąc złotych.

Inaczej czeka cię co najwyżej: https://opening-anime.pl/videos/porownanie-dzwiekow-anime-online-vs-download/

:)

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (5-06-2016, 22:42)

A dlaczego? Grzecznie proszę tylko o pomoc?

Kamiyan399-
1
Początkujący
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (6-06-2016, 7:10)

Tajemnica zawodowa.

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (6-06-2016, 16:56)

Jak chcecie, ja pytam grzecznie. Będę pytać gdzie indziej.

procent
Administrator
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (6-06-2016, 17:57)

Oj, wredne ludziki, wredne xD
Ja mogę tylko powiedzieć, że używam programu MEGUI, ale niestety nie jestem w stanie wytłumaczyć łopatologicznie jego obsługi, bo nie jest on za łatwy, a ja nie mam na to czasu.
Więc mogę tylko życzyć powodzenia x.x

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (26-06-2018, 11:52)

bigdo napisał:
Nasze metody są unikalne i niepowtarzalne. Jeżeli chcesz je poznać, musisz zapłacić tysiąc złotych.

Inaczej czeka cię co najwyżej: https://opening-anime.pl/videos/porownanie-dzwiekow-anime-online-vs-download/

:)

Wideo pod tym linkiem nie działają.

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (26-06-2018, 11:55)

procent napisał:
Ja mogę tylko powiedzieć, że używam programu MEGUI, ale niestety nie jestem w stanie wytłumaczyć łopatologicznie jego obsługi, bo nie jest on za łatwy, a ja nie mam na to czasu.

Dzięki spróbuje, a czy działa w windows 10 wersji 1803? Bo teraz mam inny komputer z innym systemem. Mam teraz Windows 10 (wersja 1803). Zadziała w tym systemie?

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (26-06-2018, 13:31)

procent napisał:

Możesz jednak mi pomóc? nie wiem skąd go pobrać i co zrobić żeby były na stałe, a nie żeby dopiero po przełączeniu. Proszę o pomoc z MeGUI.

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (26-06-2018, 14:27)

procent napisał:

Próbowałam sama ale nic nie kumam bez pomocy. Sama tego nie zrozumiem. Nie znam angielskiego a w ogóle to za trudne. Chcę taki który nacisnę wybiorę napisy i wpasuje na stałe napisy. Nie skumam tysiąc kroków do wpasowania tylko jednych napisów. Dzieki za pomoc ale szukam łatwiejszego pisałam na górze. Musi być łatwy bo nie znam angielskiego.

procent
Administrator
Post Odp: Jak wtapiać napisy z Aegisub na wideo na stałe? (27-06-2018, 0:16)

Murderess_Asia napisał:
Wideo pod tym linkiem nie działają.

Nie mam tych plików, a bigda nie ma, więc usunąłem to porównanie.

Murderess_Asia napisał:
Dzięki spróbuje, a czy działa w windows 10 wersji 1803? Bo teraz mam inny komputer z innym systemem. Mam teraz Windows 10 (wersja 1803). Zadziała w tym systemie?

A co za problem, żebyś sama to sprawdziła?

Murderess_Asia napisał:
Możesz jednak mi pomóc? nie wiem skąd go pobrać i co zrobić żeby były na stałe, a nie żeby dopiero po przełączeniu. Proszę o pomoc z MeGUI.

Jeśli nawet nie jesteś w stanie pobrać programu, to ja tym bardziej nie jestem w stanie Ci pomóc z programem.

Murderess_Asia napisał:
Próbowałam sama ale nic nie kumam bez pomocy. Sama tego nie zrozumiem. Nie znam angielskiego a w ogóle to za trudne. Chcę taki który nacisnę wybiorę napisy i wpasuje na stałe napisy. Nie skumam tysiąc kroków do wpasowania tylko jednych napisów. Dzieki za pomoc ale szukam łatwiejszego pisałam na górze. Musi być łatwy bo nie znam angielskiego.

https://www.google.pl/ Szukaj, próbuj i kombinuj, na pewno coś znajdziesz. Ja nie mam czasu, by szukać dla Ciebie prostego programu.

Strony: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Wersja: 1.0.33.3; Strona wczytana w 0.061 sekund

Najnowsze na forum