Forum

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat: [Ave] Darling in the FranXX
Ave
Początkujący
Post [Ave] Darling in the FranXX (1-02-2018, 15:01)

Witam, rzadko się tu udzielam, ale mam skromną prośbę o opening (i ewentualnie ending jeśli to nie będzie duży problem) do anime, które jest obecnie emitowane o tytule "Darling in the FranXX", z góry serdecznie wielkie dziękuję :D

Sabrack
Administrator
Post Odp: Darling in the FranXX (1-02-2018, 15:25)

Mam prośbę co do tego anime, jeżeli pojawi się odcinek (z tego co widziałem obecnie są tylko 3) z endingiem, którego melodia nie zaczyna się podczas akcji/dialogów itd. mógłbyś dać znać w tym wątku lub na pw? Znacznie skróci to twój czas oczekiwania.

Ave
Początkujący
Post Odp: Darling in the FranXX (1-02-2018, 19:15)

oczywiście, będę monitorował sytuację i dziękuję za przyjęcie mej prośby :D

Ave
Początkujący
Post Odp: [Ave] Darling in the FranXX (6-05-2018, 13:43)

Witam, piszę z Update'em a propos prośby @Sabrack, a mianowicie endingów wyszło już parę (teraz to i nowy opening) i absolutnie w żadnym odcinku gdzie był 1-szy ending nie było momentu gdy melodia nie zaczynała się podczas akcji i dialogów.

Sabrack
Administrator
Post Odp: [Ave] Darling in the FranXX (6-05-2018, 14:27)

Coś tam sprawdzałem i pamiętam, że ending nie zaczyna się normalnie. Niestety ze swojej strony nie mogę obecnie zaoferować np. samego openingu gdyż strona nie lubi "dziur" w seriach. Trzeba poczekać na wydanie blu-ray gdzie OP i ED nie mają creditsów.
Dodatkowo, nie chcę rozczarować czy coś ale serie z tyloma endingami są meczące dla ekipy i możliwe, że jak dojdą kolejne będzie jeszcze gorzej. (w najlepszym przypadku dla Ciebie jak znajdę może trochę czasu wrzucę sam opening, a endingi może kiedyś XD)

Tutaj mogę zaoferować tylko to: https://opening-anime.pl/videos/mika-nakashima-kiss-of-death/ [full opening teledysk ~chyba]

Ave
Początkujący
Post Odp: [Ave] Darling in the FranXX (6-05-2018, 19:54)

Nie ma pośpiechu, pisałem żeby pokazać że nie zapomniałem ani nie olałem sprawy, nie spieszcie się :D

Sabrack
Administrator
Post Odp: [Ave] Darling in the FranXX (29-05-2018, 13:46)

https://opening-anime.pl/videoscategory/darling-in-the-franxx/

Teraz niestety tylko openingi, endingi zrealizujemy gdy pojawi się wydanie blu-ray ^^

Ave
Początkujący
Post Odp: [Ave] Darling in the FranXX (29-05-2018, 20:27)

Sabrack, jak już mówiłem, nie ma pośpiechu wiem że macie dużo na głowie :D

Sabrack
Administrator
Post Odp: [Ave] Darling in the FranXX (29-05-2018, 22:11)

<w tym miejscu wstaw jakieś cnotliwe zdanie, że dbamy o prośby>

A tak naprawdę dodałem to bo sam zacząłem oglądać serię i mi się spodobało XD // ale też w miarę coś tam obiecałem więc wrzuciłem pamiętając o twojej prośbie :) [czyli podwójna wygrana ^^]

Strony: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Wersja: 1.0.33.3; Strona wczytana w 0.056 sekund

Najnowsze na forum