Forum

Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
Autor Temat: [Murderess_Asia] Moja Prośba!
Murderess_-
Asia
Początkujący
Post [Murderess_Asia] Moja Prośba! (14-02-2018, 23:01)

Witam! Mam prośbę o prze tłumaczenie tej piosenki.

Tu macie tekst.
http://www.tekstowo.pl/piosenka,re_vale,no_doubt_1.html

Nia
Administrator
Post Odp: Moja Prośba! (16-02-2018, 13:07)

Spróbuję się podjąć, ale z racji,że jest jedynie japoński tekst a piosenka jest dość długa, to weź pod uwagę, że trochę to zajmie:P

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: Moja Prośba! (16-02-2018, 16:11)

OK, mi to nie przeszkadza. Ważne, że ktoś napisał, że się podejmie. Ta piosenka jest bardzo popularna. Dlatego zapytałam, czy ktoś z was się jej podejmie. Nie ważne ile to potrwa. Ważne, że ktoś się chce tego podjąć. Poczekam nawet rok jeśli będzie trzeba. Ha ha ha ... Hi hi hi .... :)

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: [Murderess_Asia] Moja Prośba! (16-05-2018, 0:25)

Witam! Co z moją prośbą? Ktoś się podejmie?

Sabrack
Administrator
Post Odp: [Murderess_Asia] Moja Prośba! (16-05-2018, 2:09)

Jest ładny punkt regulaminu, mianowicie 6.

Realizacja niektórych projektów (stosunkowo łatwych) może trwać nawet kilka lat, a ten projekt jest zwyczajnie trudny.
1. Brak angielskiego tłumaczenia
2. Brak zrobionego timingu przez jakąś grupę

Niestety ale projekt na obecną chwilę nie może zostać zrealizowany. Radzę uzbroić się w cierpliwość, ewentualnie na własną rękę szukać angielskiego tłumaczenia i podesłać tutaj.

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: [Murderess_Asia] Moja Prośba! (16-05-2018, 10:03)

Proszę się tak nie denerwować. Tylko zapytałam. Poszukam wersji angielskiej.

Sabrack
Administrator
Post Odp: [Murderess_Asia] Moja Prośba! (16-05-2018, 15:54)

Tylko odpowiedziałem, gdybym się denerwował nie szukałbym tego tłumaczenia przez godzinę :) // Zależy nam na realizacji projektów, jednak niektóre wymagają od nas naprawdę sporego zaangażowania i czasu (którego ekipie obecnie brakuje :<)

Nia
Administrator
Post Odp: [Murderess_Asia] Moja Prośba! (16-05-2018, 17:29)

Mea culpa. Mówiłam, że to przetłumaczę, ale nie powiedziałam, kiedy dam radę. Proszę wziąć pod uwagę,że tłumaczenia z języka japońskiego są dużo trudniejsze niż z angielskiego (zwłaszcza jeśli jest się dopiero na poziomie N4). Każde tłumaczenie z angielskiego dodatkowo sprawdzam z przekładem japońskim w celu jak najlepszej jakości prezentowanych przez nas tekstów. Przykro mi, że Pani czeka, ale radzę uzbroić się w cierpliwość. Ze swojej strony ręczę za ekipę, że dajemy z siebie wszystko, by każdego dnia pojawiała się nowa piosenka, ale wszystkiego na raz nie damy rady zrobić. Zwłaszcza projektów w 100% japońskich.

Mam nadzieję,że da Pani jeszcze radę trochę poczekać. Nikt się na Panią oczywiście nie złości. Szanujemy naszych użytkowników i staramy się dla nich jak najlepiej. :)

Życzę miłego dnia i pozdrawiam,
Nia

Murderess_-
Asia
Początkujący
Post Odp: [Murderess_Asia] Moja Prośba! (17-06-2018, 0:01)

Dobrze. Nie gniewam się. Myślałam, że macie do mnie pretensje, że pytam. To poczekam. I zapytam znowu za kilka miesięcy. Na przykład pod koniec roku.

Strony: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Wersja: 1.0.33.3; Strona wczytana w 0.311 sekund

Najnowsze na forum