Kimi no Na wa. [ending]

2 komentarze

 1. Jedna z najpiękniejszych piosenek, jakie miałam szczęście usłyszeć i jeden z najpiękniejszych filmów animowanych w historii kina.

  A teraz kilka słów ode mnie:
  Dziękuję z całego serca Besamirowi i Bakurze bez których ten projekt nie ujrzałby światła dziennego. Jesteście niesamowici, uwielbiam was. Dziękuję bigdowi, który mimo problemów technicznych dołożył wszelkich starań, aby jak najszybciej to uploadować. Dziękuję wszystkim przyjaciołom za wsparcie przy tłumaczeniu (wy wiecie o kim mówię♥). To tłumaczenie miało specjalny priorytet w moim sercu również z innego powodu, którego pewnie część/większość się domyśla. Mamy nadzieję, że widzisz to z tego miejsca, w którym teraz jesteś i się uśmiechasz.
  Przepraszam wszystkich, którzy tak długo czekali na te dwie piosenki, szybciej nie daliśmy rady.
  Mam nadzieję, że wszystkim się podoba, bo włożyliśmy w ten projekt całe serca, mnóstwo czasu i wiele trudu.

  Z pozdrowieniami,
  Nia

  EkitaNia 17 Lis 2017, 12:56

 2. Usiadłem wygodnie na krześle po włączeniu komputera, wchodzę na stronę jako pierwszą czynność po odpaleniu ukochanej przeglądarki i dostrzegam coś czego nie sposób było się spodziewać…
  Kimi no Na wa. opening + ending z polskim tłumaczeniem. Leci pierwszy raz, leci drugi raz, leci trzeci raz, leci czwarty raz i za każdym razem dostrzegam coraz większą głębię tego endingu. Możliwość interpretacji tego cuda jest ogromna, słowa są przepięknie dobrane, a sama “historia” opowiedziana w blisko 6 minutach jest wręcz tragicznie-piękna?. Nigdy chyba nie dane było mi usłyszeć lepszego zakończenia jakiejś serii… chociaż są gatunki muzyczne, które lubię bardziej to żaden z nich nie może się równać z czymś takim.

  Dziękuję całej ekipie i osobom biorącym udział w tym projekcie.
  Nia ♥ – tobie to już nie wiem jak dziękować, bo wychwalanie w niebiosa to za mało.
  bigdo – ile razy już mnie zaskoczyłeś z jakimś openingiem, endingiem ^^
  Besemir i Bakura – też braliście w tym udział, jedyne co mogę powiedzieć to proste “dziękuję”.
  No i gdzieś tam procent, który dba o całą “fajność” strony

  ~ Sabrack

  EkitaSabrack 17 Lis 2017, 15:14

Skomentuj

Musisz być zalogowany aby komentować.

Najnowsze na forum